در راستـای تسهیل در تردد تاکسـی ها در پایـانه

اخبار در راستـای تسهیل در تردد تاکسـی ها در پایـانه

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر اندیشـه، در راستای تکریم شهروندان و با توجه به درخواستهـــای رانندگان محتــــرم تاکسی مبنــی بر رسیدگی به مشکلات عبور و مرور خودروها، ســازمان تاکسیرانی شهر اندیشه جهت تعمیر پل ورودی و سیستم روشنایی پایانـه اقــدام نمود.

بنا بر این گزارش، این مهم انجام گردید و خودروهای تاکسی سازمان می تـوانند به راحتی تـردد نمـایند.

ورود اولیـن تاکسـی اتومـاتیک آریـو به نـاوگان سـازمان

اخبار ورود اولیـن تاکسـی اتومـاتیک آریـو به نـاوگان سـازمان

به گــزارش روابط عمــومی سازمــان تاکسیرانی شهــر اندیشه، اولیـن تاکسـی اتـوماتیک و با کیفیت، آریــــو در مــورخ 96/04/08  وارد ناوگـان ســازمان گــردیـد:

در جهت نیل به اهداف سازمان در سالجاری و ارتقاء کیفیت خدمـات رسانی به شهروندان و ساماندهی و نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهـــر اندیشه با تلاش ها و پیگیری های مداوم این سازمان خوشبختانه اولین تاکسی اتوماتیک و با کیفیت آریـــو در مورخ 96/04/08 وارد نـــاوگان گردید. شایان ذکــر است شهر اندیشه بعد از شهر تهران دومیــن شهر در استان تهــران میباشدکه توانسته نسبت به دریافت تاکسی فــوق اقـدام نماید.

در ضمن تعداد دیگـــری از تاکسی آریـو طبق درخواست رانندگان محترم، در مــــــاه جاری و به مرور تــا پایان سـال وارد ناوگـــان خواهد شد.

پیام تبـریک محمـد مسلمی به منـاسبت عیـد سعید فطـر

اخبار پیام تبـریک محمـد مسلمی به منـاسبت عیـد سعید فطـر

محمد مسلمی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر اندیشه، طی پیامی، عید سعید فطر و حلول ماه شوال را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر اندیشه، متن پیام به شرح زیل است:


حضـرت علـی (ع):

ای مـردم! این روز شما، روزی است که نیکــوکاران در آن پـاداش می‌گیــرند و زیانکاران و تبهکـاران در آن مایوس و ناامید می‌گردند.                                               

رمضان ماه دلدادگی به پروردگار، ماه ضیافت الهی، ماه انس با قرآن و ماه رحمت و مغفرت به پایان رسید و اینک با دلهایی مالامال از عشق و محبت و با آرزوی اینکه طاعات و عباداتمان مقبول درگاه خداوند متعال قرار گرفته باشد و بهره کافی را از این ماه پرخیر و برکت برده باشیم به پیشواز عید سعید فطر می رویم. ضمن تبريك عيد بزرگ سعيد فطر به همه مسلمانان از خداوند متعال، رستگاري و عزت و كرامت همگان رامسئلت می نمایم و اميدوارم با بهره‌گيري از توفيقات ماه مبارك رمضان و با انگيزه‌اي پورشورتر و همتي والاتر، بتوانیم سازمان را در مسير اعتلا و نيل به اهدافش سوق داده و خدمتگزار واقعی برای شهروندان شهر اندیشه و تاکسیداران شریف باشیم.

 

                                                                                                                                     محمد مسلمی 

                                                                                                                                مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر اندیشه

تقدیر و تشکر مدیرعامل سازمان از حضور رانندگان تاکسی

اخبار تقدیر و تشکر مدیرعامل سازمان از حضور رانندگان تاکسی

در پی حضور پرشور مردم و همکاری تعداد 125 دستگاه تاکسی به جهت خدمات ارائه شده از سوی این سازمان در برگزاری انتخابات:

محمد مسلمی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر اندیشه، از رانندگان تاکسی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شورای اسلامی در 29 اردیبهشت ماه تقدیر و تشکر کردند.

مسلمی در این خصوص گفت: ساماندهی و اعزام بیش از 125 دستگاه خودروی تاکسی از سوی تاکسیرانی به فرمانداری شهرستان شهریار برای کمک به برگزاری انتخابات صورت گرفت. 

وی افزود: این تعداد خودرو به منظور تسهیل در امر حمل و نقل دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شورای اسلامی در اختیار ستاد انتخابات قرار گرفت.

این مسئول ضمن تقدیر از کلیه رانندگان که از ساعات اولیه صبح در محل ستاد انتخابات مشغول به فعالیت بودند تشکر کرد.

وی بیان کرد: سازمان تاکسیرانی شهر اندیشه با تمام ظرفیت با هدف دسترسی آسان رأی دهندگان و به منظور حضور پرشور و حماسی مردم پای صندوقهای رأی در 29 اردیبهشت ماه در خدمت همشهریان عزیز بود.

وی با بیان اینکه رانندگان تاکسی جزو اقشاری هستند که زحمات بی دریغی به شهروندان ارائه می دهند و خدمات آنها در جامعه شبانه روزی است، یادآور شد: امید است این سازمان با ارائه خدمات مطلوب‌تر بتواند موجبات رضایت حداکثری شهروندان در استفاده از حمل و نقل عمومی را بدست آورد.

 

1 2 3 4